DEGRA Winch/Lier/Winde 30 Tons DHW488-300-300-38-
Print
INFO
Product group
Work boats / barges
Brand / model
Year of manufacture
2020
Condition
New/unused
Machine location
Numansdorp, Zuid-Holland
Country
Netherlands
General grade
Mascus ID
CE5475BA
PRICING
Choose currency
Price
DETAILS
Internal stock no.
1057
Delivery terms
EXW
Certificates
CE
Attachments
SPECIFICATIES
Capaciteit
Max. trekkracht 1e laag 300 kN 280 bar
Max. houdkracht 500 kN
Max. haalsnelheid 1e laag 24 m/min 200 L/min
Draadberging
Draaddiameter 38 mm
Max. draadberging 480 m
Drum buitendiameter 1430 mm
Drum binnendiameter 810 mm
Drum lengte 1190 mm
Technische details
Tandwielkast IGT220W3 i=246
Afmetingen
Lengte 2018 mm
Breedte 1560 mm
Hoogte 1505 mm