Dynapac SD2500CS
Year of manufacture
2019
Hours of use
4,574 h
Machine location
Sevilla
Country
Spain
Mascus ID
531F40B5
PRICING
Choose currency
Price
DETAILS
Internal stock no.
Manufacturing / Serial number
10002154TKG003022
Other information
2019 Dynapac SD2500CS Track Asphalt Paver Requires AdBlue,, Propane Heated 2500 mm - 4800 mm Screed,, Sensor Ski,, 310 mm Triple Grouser Track Shoes w/Rubber Inserts