Lancer - Bulmor [DISCOUNT-SALE] LQ50/12/55V
FavoriteFavorite
shareShare
Save searchSave search
Print
INFO
Product group
Sideloaders
Brand / model
Year of manufacture
2010
Hours of use
14,171 h
Condition
Remanufactured
Machine location
34-120 Andrychów
Country
Poland
Mascus ID
554A8AB2
PRICING
Choose currency
Price
Does not include reclaimable VAT
DETAILS
Power type
Diesel
Maximum lift capacity
5,000 kg
Maximum lift height
5,500 mm
Free lift
2,600 mm
Lift mast
Duplex
Fork length
1,200 mm