Baumann GCS150/18/40
Year of manufacture
2000
Machine location
Byków
Country
Poland
General grade
1
Mascus ID
PRICING
Choose currency
Price
DETAILS
Power type
Diesel
Maximum lift capacity
15,000 kg
Maximum lift height
4,000 mm
Drive height
3,030 mm
Lift mast
Duplex
Fork length
1,800 mm
Cabin
Closed cabin
Tyre type
Pneumatic
Transmission
automat
Engine
Perkins
Engine manufacturer
perkins
Tyre brand
12.00R 24 PN
Transport weight
18,650 kg
Transport dimensions (LxWxH)
5760 x 1810 mm
Front tyres remaining
90
Rear tyres remaining
90
Accessories
Heater
Other information
Stan używany Marka - Baumann Model - GCS150/18/40 Rok produkcji - 2000 Napęd -Diesel Dane uzupełniające udźwig 15000 kg wysokość podnoszenia 4000 mm wolny skok 600 mm wys. konstrukcyjna masztu 3030 mm rodzaj masztu duplex silnik Perkins skrzynia biegów automat kabina zamknięta ogumienie 12.00R 24 PN waga całkowita 18650 kg wymiary platformy 5760x1810 mm widły 1800 mm podana cena netto ALTRI - Wózki widłowe z gwarancją do 66 miesięcy !!! Specjalizuje się w wynajmie krótko i długoterminowym wózków widłowych wszystkich marek. Firma ALTRI jest autoryzowanym dealerem wózków widłowych marki LONKING. Serwisujemy maszyny budowlane, zamiatarki, sprzęt ogrodniczy i komunalny. Obsługujemy stałe umowy serwisowe. Dodane zdjęcia poglądowe. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji; niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.