Linde R12C/115-11
Print
INFO
Product group
Reach trucks
Brand / model
Linde R12C/115-11
Year of manufacture
2013
Machine location
Spøttrup, Midtjylland
Country
Denmark
Mascus ID
33B635A4
PRICING
Choose currency
Price
DETAILS
Power type
Electric
Internal stock no.
Maximum lift capacity
1,200 kg
Maximum lift height
6,220 mm
Drive height
2,740 mm
Fork length
1,200 mm