Linde L12AP/133-00
POA
Print
INFO
Product group
Pedestrian stackers
Brand / model
Linde L12AP/133-00
Year of manufacture
2014
Country
Denmark
Mascus ID
D26E716F
DETAILS
Power type
Electric
Internal stock no.
Maximum lift capacity
1,200 kg
Maximum lift height
3,820 mm
Drive height
2,440 mm
Fork length
1,200 mm