EP ESA121-3600
Brand / model
EP ESA121-3600
Year of manufacture
2025
Condition
New/unused
Machine location
Raisio, Varsinais-Suomi
Mascus ID
F058B754
Distance of centre of gravity
600 mm
Maximum lift height
3,613 mm
Drive height
2,295 mm
Lift mast
Duplex
Fork length
1,150 mm
Engine output
0.65 kW (0.88 hp)
Charger voltage
24 V
Charging current
15 A
Transport weight
700 kg
Transport dimensions (LxWxH)
1760 x 826 x 2295 mm
Tekniset tiedot:
- Nostokyky 1200kg / 600mm
- Pyörien laatu: Polyuretan
- Telipyörät
- Työkäytäväleveys: 2240 mm (kuorman pituus 1200 mm)
Masto:
- 3600 mm duplex
- Nostokorkeus 3613 mm
- Maston korkeus maksimissaan 4060 mm
- Rakennekorkeus 2295 mm
- Haarukkapituus 1150 mm
- Haarukkaleveys 570 mm
Runko:
- Kokonaispituus 1760 mm
- Kokonaisleveys 826 mm
- Paino akun kanssa 700 kg
Moottorit
- Ajomoottori 0,65 kW/DC
- Nostomoottori 3 kW/DC
Varusteet
- Huoltovapaa AGM-akku
- Akku 2X12V / 105Ah
- Laturi 15Ah / 24V