Toyota 42-6FGCU25
Year of manufacture
1995
Hours of use
7,902 h
Machine location
Lake Worth, Texas
Country
United States
Mascus ID
B35D5E9B
DETAILS
Internal stock no.
Manufacturing / Serial number
62080
Other information
1995 Toyota 42-6FGCU25 4920 lb Cushion Tire Forklift Located in Lane 62, 3 Stage Mast, 189 in Max Lift Height, 82.5 in Lowered Mast Height, 42 in Forks, Fork Positioner, Toyota 4 Cylinder Dual Fuel Engine