Toyota 8FBMKT25
Print
INFO
Product group
Electric forklifts
Brand / model
Toyota 8FBMKT25
Year of manufacture
2019
Hours of use
1,906 h
Condition
Reconditioned
Country
Norway
Mascus ID
A474B590
PRICING
Choose currency
Price
Does not include reclaimable VAT
DETAILS
Manufacturing / Serial number
8FBMKT25-14343
Maximum lift capacity
2,500 kg
Maximum lift height
5,500 mm
Free lift
1,870 mm
Drive height
2,500 mm
Lift mast
Triplex / free lift
Fork carriage
Sideshifter
Fork length
1,200 mm