Still RX60-50/600 Res. M.W. 05.26
Print
INFO
Product group
Electric forklifts
Brand / model
Year of manufacture
2017
Hours of use
12,753 h
Condition
Remanufactured
Machine location
72622 Nürtingen
Country
Germany
Mascus ID
BA06079F
PRICING
Choose currency
Price
Does not include reclaimable VAT
DETAILS
Manufacturing / Serial number
516330H00360
Maximum lift capacity
5,000 kg
Distance of centre of gravity
600 mm
Maximum lift height
3,280 mm
Drive height
2,500 mm
Lift mast
Other
Fork length
2,400 mm