Linde E80-01/900
Print
INFO
Product group
Electric forklifts
Brand / model
Linde E80-01/900
Year of manufacture
2020
Hours of use
1,679 h
Machine location
BUNNIK
Country
Netherlands
Mascus ID
55B99176
PRICING
Choose currency
Price
Does not include reclaimable VAT
DETAILS
Internal stock no.
35638
Number of wheels
6
Maximum lift capacity
8,000 kg
Maximum lift height
4,050 mm
Drive height
3,370 mm
Battery voltage
80 V