Linde E30H-01/600-387
Brand / model
Linde E30H-01/600-387
Year of manufacture
2019
Hours of use
9,827 h
Mascus ID
D635F193
PRICING
Choose currency
Price
DETAILS
Internal stock no.
13844
Distance of centre of gravity
600 mm
Maximum lift height
3,490 mm
Drive height
2,350 mm
Lift mast
Simplex
Cabin
Closed cabin
Transport weight
4,455 kg
Transport dimensions (LxWxH)
2400 x 1240 x 2350 mm