Jungheinrich EFG-DH AC 10 SP GE115-230
Print
INFO
Product group
Electric forklifts
Brand / model
Year of manufacture
2003
Hours of use
516 h
Machine location
Wilczyce, dolnośląskie
Country
Poland
Mascus ID
5FC44538
PRICING
Choose currency
Price
DETAILS
Internal stock no.
1816
Number of wheels
3
Maximum lift capacity
1,000 kg
Maximum lift height
2,300 mm
Drive height
1,090 mm
Lift mast
Duplex
Fork carriage
Fork spreading
Fork length
1,150 mm
Tyre type
Super elastic
Front tyre size
superelastyczne
Rear tyre size
superelastyczne
Accessories
3rd valve
FLT Grupa Sp. z o.o.
Wrocławska 1W 51-361 Wilczyce Dolnośląskie Poland