Linde H80D-03/1100
POA
Brand / model
Linde H80D-03/1100
Year of manufacture
2021
Hours of use
569 h
Machine location
32832 Augustdorf
Mascus ID
0E66025C
DETAILS
Internal stock no.
HF2467
Manufacturing / Serial number
BR396
Maximum lift height
3,050 mm
Free lift
150 mm
Lift mast
Other
Distance of centre of gravity
1,100 mm
Fork length
1,800 mm
Drive height
2,880 mm