Scag SZL36H-18FR
Print
INFO
Product group
Zero turn mowers
Brand / model
Scag SZL36H-18FR
Year of manufacture
2025
Hours of use
1 h
Machine location
Jacksonville, Florida
Country
United States
Mascus ID
1DC8043C
PRICING
Choose currency
Price
Does not include reclaimable VAT
DETAILS
Manufacturing / Serial number
SCSZL3618FR052025
Engine output
13.2 kW (18 hp)
Other information
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
Scag Liberty Z 36" Zero Turn.
PLEASE CALL FOR SALE PRICE!
The above listed price is the cash price only.
Ask for financing options and price.
Features:
• 18HP Kawasaki Engine
• 5.5 gal fuel tank
• 36" Deck
• Mulch kits and many more accessories available.
• 5-year/750 hour bumper to bumper warranty*
• 0% Financing and Delivery Available
We offer financing, delivery, and trade-ins are welcome.
Call or Text Colin at (904) 599-3398
Width: 36 in