Scag SZL-61H-24FR
Year of manufacture
2026
Hours of use
1 h
Machine location
Jasper, Georgia
Country
United States
Mascus ID
2DB790FD
PRICING
Choose currency
Price
Does not include reclaimable VAT
DETAILS
Engine output
17.7 kW (24 hp)
Other information
NEW SCAG Libery Z 61" Zero Turn (Model # SZL-61H-24FR) -24HP Kawasaki FR Engine -61" Heavy-Duty Hero Cutter Deck -5.5 Gallon Fuel Capacity -Drive System: Tuff Torq TZ450 Transaxle -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 36", 42", 48", & 52" Deck Sizes! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian ... 61 in