Scag SZL-36H-18FR
Year of manufacture
2026
Hours of use
1 h
Machine location
Jasper, Georgia
Country
United States
Mascus ID
5DFE19A5
PRICING
Choose currency
Price
Does not include reclaimable VAT
DETAILS
Engine output
13.2 kW (18 hp)
Other information
NEW SCAG Libery Z 36" Zero Turn (Model # SZL-36H-18FR) -36" Heavy-Duty Hero Cutter Deck -3.5 Gallon Fuel Capacity -Drive System: Hydro-Gear ZT-2800 Transaxle -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 42", 48", 52", & 61" Deck Sizes! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian ... 36 in