Scag STTII-72V-31DFI
Year of manufacture
2026
Hours of use
1 h
Machine location
Jasper, Georgia
Country
United States
Mascus ID
BA7785E1
PRICING
Choose currency
Price
Does not include reclaimable VAT
DETAILS
Engine output
22.8 kW (31 hp)
Other information
NEW SCAG Turf Tiger 72" Zero Turn (Model # STTII-72V-31DFI) -31HP Kawasaki DFI/Liquid Cooled Engine -72" Velocity Plus Cutter Deck -12 Gallon Fuel Capacity -Drive System: Dual Pump and Motor -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 52" and 61" Deck Sizes! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian ... 72 in