Scag STCII-52V-26FT-EFI
Year of manufacture
2026
Hours of use
1 h
Machine location
Jasper, Georgia
Country
United States
Mascus ID
15EED8F6
PRICING
Choose currency
Price
Does not include reclaimable VAT
DETAILS
Engine output
19.1 kW (26 hp)
Other information
NEW SCAG Tiger Cat II 52" Zero Turn (Model # STCII-52V-26FT-EFI) -26HP Kawasaki FT Series Engine -52" Velocity Plus Cutter Deck -9.5 Gallon Fuel Capacity -Drive System: Dual Pump and Motor -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 48" & 61" Deck Sizes! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian ... 52 in