Scag STCII-48V-22FX
Year of manufacture
2026
Hours of use
1 h
Machine location
Jasper, Georgia
Country
United States
Mascus ID
6AF3A13E
PRICING
Choose currency
Price
Does not include reclaimable VAT
DETAILS
Engine output
16.2 kW (22 hp)
Other information
NEW SCAG Tiger Cat II 48" Zero Turn (Model # STCII-48V-22FX ) -22HP Kawasaki FX Series Engine -48" Velocity Plus Cutter Deck -9.5 Gallon Fuel Capacity -Drive System: Dual Pump and Motor -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 52" & 61" Deck Sizes! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian ... 48 in