Scag SPZ-61H-23FX
Print
INFO
Product group
Zero turn mowers
Brand / model
Scag SPZ-61H-23FX
Year of manufacture
2026
Hours of use
1 h
Machine location
Jasper, Georgia
Country
United States
Mascus ID
2D668CA8
PRICING
Choose currency
Price
Does not include reclaimable VAT
DETAILS
Engine output
16.9 kW (23 hp)
Other information
NEW SCAG Patriot 61" Zero Turn
(Model # SPZ-61H-23FX)
-23HP Kawasaki FX Engine
-61" Hero Cutter Deck
-6.5 Gallon Fuel Capacity
-Drive System: Hydro-Gear ZT3400 Transaxle
-0% FOR 48 MONTHS FINANCING!
-ASK ABOUT CASH DISCOUNTS!
-AVAILABLE IN 52" ($9,529) Deck Size!
-We Take Trade Ins!
Message me for more information!
Adrian ... 61 in