Scag SCZII-61V-38FX-EFI
Year of manufacture
2026
Hours of use
1 h
Machine location
Jasper, Georgia
Country
United States
Mascus ID
D423A9DF
PRICING
Choose currency
Price
Does not include reclaimable VAT
DETAILS
Manufacturing / Serial number
Engine output
28.0 kW (38 hp)
Other information
NEW SCAG Cheetah II 61" Zero Turn (Model # SCZII-61V-38FX-EFI) -38HP Kawasaki FX EFI Engine -61" Velocity Plus Cutter Deck -16MPH MAX TRAVEL SPEED! -13 Gallon Fuel Capacity -Drive System: Hydro-Gear ZT5400 Transaxle. Two-Speed -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 72" Deck Size! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian ... 61 in