Scag Liberty Z 52 (SZL-52H-23FR)
FavoriteFavorite
shareShare
Save searchSave search
Print
INFO
Product group
Zero turn mowers
Brand / model
Machine location
Middleburg, Florida
Mascus ID
369F1F8B
DETAILS
Internal stock no.
Manufacturing / Serial number
Y8301494
Engine output
16.9 kW (23 hp)
Other information
New Scag Liberty Z 52" zero turn mower. Ask me about easy financing. Contact Stephen at Ag-Pro Middleburg 352*824*3401. Width: 52 in