Scag SWZT36H-14FS
Print
INFO
Product group
Walk-behind mowers
Brand / model
Scag SWZT36H-14FS
Year of manufacture
2025
Hours of use
1 h
Machine location
Jacksonville, Florida
Country
United States
Mascus ID
86C5B0D1
PRICING
Choose currency
Price
Does not include reclaimable VAT
DETAILS
Manufacturing / Serial number
SCSWZT36H052025
Engine output
10.3 kW (14 hp)
Other information
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
Scag SWZT36-14
Features:
• Hydro Drive
• 36" Cutting Width
• 5.5gal Fuel Tank
• Up to 7mph
• Delivery Available
Width: 36 in