Scag SVRXLII61V-38FXEFI
FavoriteFavorite
shareShare
Save searchSave search
Print
INFO
Product group
Riding mowers
Brand / model
Scag SVRXLII61V-38FXEFI
Year of manufacture
2025
Hours of use
1 h
Machine location
Jacksonville, Florida
Country
United States
Mascus ID
5144D914
PRICING
Choose currency
Price
Does not include reclaimable VAT
DETAILS
Manufacturing / Serial number
SCSVRXLII61V38FXEFI
Other information
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398 Scag Vride XL 61” Call for sale price! Features: • 61" • 38HP Kawasaki Gas Engine • 6" cut height • Duel 12gal fuel tank • 11.6mph Forward speed • Delivery Available *PRICE IS SUBJECT TO CHANGE DUE TO AVAILABILITY AND MONTHLY PROMOTIONS. CONTACT ME TO ENSURE PRICING.* Width: 61 in