Scag SVRII-61V-40BV-EFI
FavoriteFavorite
shareShare
Save searchSave search
Print
INFO
Product group
Riding mowers
Brand / model
Scag SVRII-61V-40BV-EFI
Mascus ID
02A5D827
Other information
NEW SCAG V-Ride II 61" Stand On (Model # SVRII-61V-40BV-EFI) -40HP Vanguard BIG BLOCK EFI -8 Gallon Fuel Capacity -61" Velocity Plus Cutter Deck -Drive System: Dual Pump & Motor -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 32", 36", 48", & 52" Deck Sizes! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian ... 61 in