Scag SVRII-36A-19FX
Year of manufacture
2026
Hours of use
1 h
Machine location
Jasper, Georgia
Country
United States
Mascus ID
0760DE7E
PRICING
Choose currency
Price
Does not include reclaimable VAT
DETAILS
Manufacturing / Serial number
Other information
NEW SCAG V-Ride II 48" Stand On (Model # SVRII-36A-19FX) -19HP Kawasaki FX Series Engine -6.75 Gallon Fuel Capacity -36" Advantage Cutter Deck -Drive System: Dual Pump & Motor -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 32", 48", 52", & 61" Deck Sizes! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian ... 36 in