Haener HRZP45-308A
POA
FavoriteFavorite
shareShare
Save searchSave search
Print
INFO
Product group
Scarifiers
Brand / model
Haener HRZP45-308A
Year of manufacture
2026
Machine location
Ocana
Country
Spain
Mascus ID
6BDB5888
DETAILS
Internal stock no.
Manufacturing / Serial number
Other information
2026 Haener HRZP45-308A Excavator Ripper (Unused) 45mm Pin System (wide 185mm, pin to pin 305mm), Weight 63kg, to fit 5-10 ton mini Excavator