Haener HRZP45-305A
POA
FavoriteFavorite
shareShare
Save searchSave search
Print
INFO
Product group
Scarifiers
Brand / model
Haener HRZP45-305A
Year of manufacture
2026
Machine location
Ocana
Country
Spain
Mascus ID
85A17860
DETAILS
Internal stock no.
Manufacturing / Serial number
Other information
2026 Haener HRZP45-305A Excavator Ripper (Unused) 45mm Pin System (wide 155mm, pin to pin 260mm), Weight 58kg, to fit 5-10 ton mini Excavator