Engcon TILT COUPLER TC180/HS03, no powertilt, OIL QUICK,
POA
FavoriteFavorite
shareShare
Save searchSave search
Print
INFO
Product group
Quick connectors
Brand / model
Machine location
Wolbrom
Country
Poland
Mascus ID
6103C92E
DETAILS
Internal stock no.
YK28348
Other information
TILTROTATOR ENGCON S70 KINSHOFER tilt coupler excavator A – 35 mm B – 124 mm C- 180 mm below HS03 OIL QUICK quick couplers and plates eg. plate OQ 70/55 for hammer, shears TILTROTATOR ENGCON S70 KINSHOFER tilt coupler excavator A – 35 mm B – 124 mm C- 180 mm below HS03 Szybkozłącza i płyty adaptacyjne OIL QUICK. np. Płyta pod młot, nożyce OQ 70/55