75 kW Brook Type WP-DF250MN E-Motor - Ubrugt
POA
FavoriteFavorite
shareShare
Save searchSave search
Print
INFO
Product group
Engines
Brand / model
Country
Denmark
Mascus ID
6177CBD0
DETAILS
Internal stock no.
16212
Manufacturing / Serial number
EI702779
Other information
IP: 55 - 221/127 amp - 230/400 Volt - 2960 rpm - 50 Hz - form: B35 - N - aksel: ø 60 mm - akselhøjde: ø 250 mm