5,5 kW E-Motor Type MA38F265 2
POA
FavoriteFavorite
shareShare
Save searchSave search
Print
INFO
Product group
Engines
Brand / model
5,5 kW E-Motor Type MA38F265 2
Country
Denmark
Mascus ID
BA6A8B86
DETAILS
Internal stock no.
21816
Other information
380/660 V - 11,61/6,7 A - 2880 rpm - 50 Hz - aksel: ø38mm