5,5 kW Brdr Eegholm E-Motor Type MA132S38-2
POA
FavoriteFavorite
shareShare
Save searchSave search
Print
INFO
Product group
Engines
Brand / model
Country
Denmark
Mascus ID
D1909C35
DETAILS
Internal stock no.
21814
Other information
50 Hz - 7,5 Hp - 2880 rpm - 380 V - 11,61 A - aksel: ø38mm