45 kW Asea E-motor Type M225M60-4
POA
FavoriteFavorite
shareShare
Save searchSave search
Print
INFO
Product group
Engines
Brand / model
Country
Denmark
Mascus ID
688AA69F
DETAILS
Internal stock no.
20969
Other information
45 kW, 3 ~ 50 Hz, 1470 omdr., 380V, 85 A, 60 HK, Aksel Ø60 mm.