355 kW Schorch Type KA4355L-BB019-Z E-motor
POA
FavoriteFavorite
shareShare
Save searchSave search
Print
INFO
Product group
Engines
Brand / model
Country
Denmark
Mascus ID
BEAC2BCE
DETAILS
Internal stock no.
22238
Other information
Fodmotor - 3 ~ MOT - 50 Hz - 1488 omdr. - 400/690 V - 610/355 A - 476 HK - IP54 - Aksel Ø100 mm.