0,22/0,6 kW SEW S50DT90S-6-2 Gearmotor
POA
FavoriteFavorite
shareShare
Save searchSave search
Print
INFO
Product group
Engines
Brand / model
Country
Denmark
Mascus ID
E638A061
DETAILS
Internal stock no.
22005
Other information
380 V - 0,91/2,2 A - 50 Hz - 56/176 omdr. - aksel: Ø 33 mm.