Kubota SQ-1210-CAN
Year of manufacture
2011
Hours of use
8,896 h
Machine location
Mont-Saint-Hilaire, QC, Quebec
Country
Canada
Mascus ID
2169A658
DETAILS
Manufacturing / Serial number
80021KB10277
Internal stock no.
Other information
2011 Kubota SQ-1210-CAN 20 kW Generator Set Kubota 4 Cylinder Diesel Engine, 120 V / 240 V Rated Voltage, 240 V & 120 V Receptacles