Coleman CJ6T105S0
Year of manufacture
2003
Hours of use
5,805 h
Machine location
Davenport, Florida
Country
United States
Mascus ID
F2F28225
DETAILS
Manufacturing / Serial number
16MPF10233003323
Internal stock no.
Other information
2003 Coleman CJ6T105S0 105 kW Generator Set (Inoperable) US EPA Label, John Deere 6068tf150/j158 6 Cylinder 6.8 L Diesel Engine, 125 kVA/ Rated 3 Phase Output, 240 V / 480 V / 600 V Rated Voltage, 120 V Rated Voltage, 240 V & 120 V Receptacles, Lunette Ring Carrier Trailer, Lane 114 Section 1