Komatsu PC138USLC-11
Year of manufacture
2021
Hours of use
2,021 h
Machine location
Humble, Texas
Country
United States
Mascus ID
PRICING
Choose currency
Price
Does not include reclaimable VAT
DETAILS
Internal stock no.
Manufacturing / Serial number
KMTPC261KLA058706
Other information
2021 Komatsu PC138USLC-11 Tracked Excavator Air Conditioner, Rear View Camera, 2020 US EPA Label, Requires Diesel Exhaust Fluid, 9 ft 11 in Stick, 27.5 in Triple Grouser Track Shoes, 37.5 in Digging Bucket. to see more information.