Fecon FMX36EXC-FC-XXV-OL
POA
FavoriteFavorite
shareShare
Save searchSave search
Print
INFO
Product group
Other components
Brand / model
Fecon FMX36EXC-FC-XXV-OL
Machine location
Muskogee, Oklahoma
Country
United States
Mascus ID
C71E6BBD
DETAILS
Internal stock no.
Manufacturing / Serial number
0FMX36E011525
Other information
Fecon FMX36EXC-FC-XXV-OL 36 in Mulcher Attachment 345 mm Center of Pin Boss to Center of Pin Boss, 312 mm Inside to Inside Pin Boss Spacing. to see more information.