3000 mm Læsseskovl LM10BM30 - 5 kbm
POA
FavoriteFavorite
shareShare
Save searchSave search
Print
INFO
Product group
Buckets
Brand / model
Year of manufacture
2020
Country
Denmark
Mascus ID
47800BB1
DETAILS
Internal stock no.
Manufacturing / Serial number
181491
Other information
Volumeskovl - åben mål: 1800 mm - dybde: 1700 mm - 30 mm skær - med Volvo BM krogsæt. Alle skovle fra H. Serup Olesen A/S kan leveres med ophæng efter kundens ønske.