HARCON LEVELLER LB2400/65
FavoriteFavorite
shareShare
Save searchSave search
Print
INFO
Product group
Blades
Brand / model
HARCON LEVELLER LB2400/65
Year of manufacture
2021
Condition
Demo
Machine location
Fleurus, Namen
Country
Belgium
General grade
1
Mascus ID
37C4E52D
PRICING
Choose currency
Price
DETAILS
Manufacturing / Serial number
Other information
Harcon Leveller LB2400/65 Blade width 2.400 mm Mechanical side doors 12 mm thick Adjustable from 2.400 to 3.200 mm Supports to fit a quick coupler Lundberg (comes from Komatsu WA100/80/70 demo model) - Two extendable masts with measuring - Dtech control with 8 functions - Lift and tilt - 3D code + wiring - With 2D receivers and screen